Fénix

Fénix je projekt, jehož cílem je tvořit společenství lidí prostřednictvím smysluplné práce. Jedná se o sled menších brigád zaměřených na obnovení konkrétních staveb (většinou sakrálního charakteru) v rámci naší diecéze.

Účastníci mohou přijet i jen jednorázově, zakusit společenství a dobrý pocit z udělané práce, stejně jako si osvojit nové dovednosti (naučit se zdít, lakovat stoly, tvořit výzdobu prostor, zapojit rozvody vody v objektu, apod.). Akce je určena pro starší mládež (cca 17+). První brigáda je naplánovaná na středu 1. května. Hlásit se můžete na dcm@bip.cz do neděle 28. dubna.

Vlastní brigáda od 9.00-16.00, práce na objektu v Holostřevech (zvelebování stodoly a školy), s sebou: pracovní rukavice, oblečení typu montérky apod., vhodnou obuv, popř. čepici a brýle. Možnost přijet a přespat už v úterý večer. Odjezd od (pro ty, kteří nemají jinou možnost, jak se tam dostat) DCM v 19.00. Věci na přespání, spacák, karimatky, přezůvky, popř. něco na přilepšenou do společného banku. Program v úterý večer hry, seznamování, pokec.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář